ZARAFETİN DOKUNUŞU

Bu yıl ev dekorasyonunun yıldızı organik formlu parçalar... Sert hatları, keskin görünümleri, sivri köşeleri bir yana bırakıyoruz! Mobilyalardan aynalara, aydınlatma elemanlarından dekorasyon ürünlerine dek aklınıza gelebilecek bütün ürünlerde yuvarlak formlar ve kıvrımlı hatlar ön plana çıkıyor.


Dünün oturma alanlarında televizyon odak noktası olarak kullanılıyorken, günümüzde salonlarda sosyalliğin ön plana çıkacağı yeni bir döneme giriyoruz.


Kıvrımlı koltuklar ise yüksek etkileşim sağlaması hedeflenen mekanlar için en iyi yardımcılar olarak karşımıza çıkıyor.


Televizyonu unutun!

Yuvarlak bir kanepe mekanın konuşmalara ve iletişime odaklandığını gösterir. Bu mekan ise soyut geometrik masa dekorlarından duvarlardaki dairesel sanat eserlerine, kullanılan halının formuna kadar şekil değiştirmeyi içeriyor.


Kavisli bir kanepe, mükemmel bir köşe oturağı sağlayarak küçük alanlarda salon potansiyelini en üst seviyeye çıkarabilir.


İster sade ve sofistike, isterseniz eklektik tarz seviyor olun, yumuşak renk tonları ve kıvrımlı koltuklar ile salonunuza zarif bir dokunuş yapabilirsiniz!


Siz de sosyal ve etkileşimin yüksek olduğu, keyifli sohbetlere ev sahipliği yapabilecek bir oturma alanı istiyorsanız tercihinizi kıvrımlı koltuklardan yana yapabilirsiniz...


Zeynep Seda Köse