ANADOLU SARAYI

PROJE İÇERİĞİ

Kurumsal organizasyonlarınız, düğünleriniz, davetleriniz ve her türlü etkinliğinizde kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz konsepte sahip olan, marka danışmanlığını, iç mimari konsept tasarımı ve proje danışmanlığını üstlenmiş olduğumuz Anadolu Sarayı'nın mimari çekimleri de tamamlandı.

Salon Royal; 1000 kişilik kapasitesi, 2000 m2 etkinlik alanı, çocuk oyun odası, mescit, açık ve kapalı otopark imkanlarını size tek bir mekanda sunuyor.

İç mimarisi ile lüksü yepyeni boyutlara taşıyan Salon Royal’de kullanılan ürün ve detaylar, klasik ve modern elemanların doğru oranlarda kullanıldığında nasıl da eşsiz bir mekan ortaya çıkabildiğini gözler önüne seriyor.

Salon Diamond; 750 kişilik kapasitesi, 1700 m2 etkinlik alanı, çocuk oyun odası, mescit, açık ve kapalı otopark imkanlarını size tek bir mekanda sunuyor.

Zarif detaylarla süslenmiş, şık bir tasarıma sahip olan Salon Diamond iç mimarisi ile romantik bir atmosfer oluşturuyor.

PROJE TARİHİ

  • 111
ANADOLU SARAYIANADOLU SARAYIANADOLU SARAYIANADOLU SARAYIANADOLU SARAYIANADOLU SARAYIANADOLU SARAYIANADOLU SARAYIANADOLU SARAYIANADOLU SARAYIANADOLU SARAYIANADOLU SARAYIANADOLU SARAYIANADOLU SARAYIANADOLU SARAYIANADOLU SARAYIANADOLU SARAYIANADOLU SARAYIANADOLU SARAYIANADOLU SARAYIANADOLU SARAYI

BENZER PROJELER